Březen 2016

Nikdo

21. března 2016 v 11:01 | Temi |  Zajíc na měsíci (Já, já, já!)
Někdy mi připadá, že žiju v poušti
černého písku a nahoře není
ani mráček s deštěm soucitu...

Je už jaro a já jsem smutná.
A zklamaná.

Nevím, co mi pomůže.
Být sama? Plakat? Odjet a zapomenout?
Dneska nenávidím lidi.

Kytky kvetou dál a ptáci zpívají, i když slunce nesvítí.


Motivace

16. března 2016 v 14:00 | Temi |  Zajíc na měsíci (Já, já, já!)

Motivace sportovat je pro mě velice důležitá - vždyť většinu svého života jsem sport nesnášela.

Možná jsem dělala špatné sporty a možná jsem jen potkala špatné lidi, vlastně proč sportovat, říkala jsem si, jsem přirozeně hubená! Ale jsem ráda, že teď sportuji více!

Včera jsem nakreslila tři své kamarádky, které mě ke sportu motivují nejvíce.

Edina, která sice bydlí úplně v jiném městě a nikdy jsme spolu nešly sportovat, ale dokáže skvěle motivovat. Bavíme se každý den a vždycky má nové nápady ohledně sportu a zdravého životního stylu. Však jógu jsem tento semestr zkusila kvůli tomu, že ji má tak ráda!

Kiki, se kterou chodím plavat a dřív jsme spolu chodily i běhat. Je to velice zapálený člověk do všeho, co dělá. Sportovat může jen na 100% a pořád chce překonávat sama sebe. Vždycky se chce zlepšovat, učit se nové věci a nikdy nemá výmluvy. Vždycky mě donutí zaplavat o pár metrů víc a taky plavat pár délek kraula...

A pak Káťa, moje nejlepší kamarádka, kterou jsem poznala před více než 10 lety na hodinách baletu. Na balet už nechodíme, teď chodíme na nějaké fitness. Má hodně energie a sport si dost užívá - no, neznám nikhoo jiného, kdo by po dvou hodinách cvičení zvládl doběhnout autobus...

Pocit blížícího se jara

14. března 2016 v 0:23 | Temi |  Zajíc na měsíci (Já, já, já!)
Pocit blížícího se jara. Slunečních paprsků. Opadaných květů stromů v jarním dešti. Lesu plném očekávání a stromů se malými, světlezelenými listy. Řeka při západu slunce lemovaná sasankami a kočičky na stromech.

Pocit blížícího se jara.