Únor 2016

Material girl

18. února 2016 v 21:37 | Temi |  Zajíc na měsíci (Já, já, já!)
Jsem tak unavená a musím být vzhůru. Kočky i přítel už spí, achjo. A tak jsem se rozhodla napsat článek!

Vlastně už nevím, o čem psát. Snad o tom, že jsem nějak víc v klidu, škola není až tak hrozná... Víc sportuju a baví mě to.

Tento týden jsem si koupila šálu a kalhoty, protančila boty, hladila kočky, vydržela dávat pozor ve škole, pořídila si učebnici do francouzštiny a měla mango ledovou tříšť v té zimě venku až mi skoro umrzly ruce.

A stálo to za to!

Taky jsem viděla sněženky a možná až moc pila, nekreslila jsem... Škoda.

Napsala dost mailů a pila hodně čaje.

A tak moc, moc, moc už chtěla, aby bylo jaro.

A to není ani konec týdne!

Inspirativní všechno

14. února 2016 v 12:42 | Temi |  Náhodné
Dneska se mi zdál super sen, který byl napůl v pixelové animaci s vlastním soundtrackem a s postavami, které měly jména. Byly v něm hrady, hluboký les a město s hrázděnými domy a taky cukrárna s makrónky!

Zdá se, že všechny události posledním měsíců spěly k tomuto snu... Však ve zkouškovém jsem /shlédla/ Undertale. Já vím, asi by bylo lepší, kdybych to hrála, ale já neumím hrát RPG hry. To radši hraju simíky! Každopádně příběh této hry se mi moc líbil a ráda na něj vzpomínám a třeba si to někdy koupím a zahraju sama. Z toho se do snu asi dostal soundtrack a pixely.

Mám ráda pohádky a pořád vymýšlím, které bych přepsala a překreslila do komiksu (a snad to někdy udělám). Z toho se do snu asi dostalo pohádkové téma a jedna z postav připomínala jednu z postav v mé vymyšlené pohádce...

Ze simíků jsou hrázděné domy a makrónky z mého pátečního výletu s Miki! Už to dává smysl...

Ale nabízí se možnost, že bych z toho snu mohla udělat hru. Sama. Chtěla bych... (i když mám mnoho rozdělaných projektů)

Tak zatím a uvidíme!