Červen 2013

Odchody a příchody

30. června 2013 v 0:17 | Temi |  Zajíc na měsíci (Já, já, já!)

Tak jsem byla zase na Paulieho koncertě... Doufám, že se ještě na další, nebo na pár dalších dostanu. Paul je neuvěřitelný... Tři hodiny poskakuje na pódiu a mění nástroje... Baskytara, ukulele, piano, varhany, akustická kytara, sólová kytara, jiná kytara "na které hrál v šedesátkách"... Jeden by jen těžko uvěřil, že už mu bylo 71. Hlavně mrká stejně jako za mlada!
Tentokrát jsem stála v davu jen kousek od něj a všichni jsme zpívali a skákali. Bylo to skvělé. Moc skvělé... Hrál pro Johna "Here today" a pro George "Something" na Ukulele přesně jako před rokem a půl v Liverpoolu n_n I když mám dojem, že tehdy a tam ho to dojalo více. To je asi tím místem. Ale to nevadí... Každý koncert je jiný a tím jedinečný.

Každopádně, tohle je jeden skvělý zážitek. Jeden z mnoha... Za většinu mých zážitků ale můžou hlavně mí přátelé... Někteří odchází a jiní přichází... A tak přidávám jen několik fotek.


Děje se toho moc na to, abych o tom stíhala psát... A ve středu jedu do Francie s panem O. n.n

Krásné prázdniny všem králíkům... A pro ty, co je ještě nemáte, tak ať se objeví! =))

Mika - Vive Le Vent

25. června 2013 v 0:00 | Temi |  Hudba
Taky vidíte nějaký kýčovitý film? =)) Plný svítících stromků, sněhových vloček něžně snášejících se z vánočního nebe, svařeného vína, vánočních dortů, bruslení... Ale ne, na zimu se stejně netěším. I když je letošní léto divné, přesto je to skvělé období!

Po nějaké době

24. června 2013 v 23:57 | Temi |  Zajíc na měsíci (Já, já, já!)
Tak, zase uplynula spousta času a stalo se toho tolik, že si ani na všechno nevzpomenu. A tak si říkám, proč nenapsat na blog?

Venku je už tma a po pár horkých dních je chladno a prší. Kočka leží v posteli a já poslouchám koledy (nebojte, pak ji sem postnu, stojí za to!) A jelikož jsem tímhle vyčerpala povinný úsek o počasí, budu pokračovat dalšími událostmi. Jak asi víte, už nějakou dobu mám prázdniny, přesněji řečeno už skoro měsíc. Ale... Mám sice volno, ale ne čas na flákání. A ten očividně ani nepřijde.

Na začátku měsíce jsem jela velice brzy ráno tramvají, abych dělala komparz v historickém filmu. Kde jsem jen seděla ve velkých šatech (ale jelikož jsem přišla na konkurz pozdě, zbyly na mě už jen horší šaty) v hledišti divadla a hrála si na šlechtu. Tleskali jsme herečce mluvící dánsky, které jsme samozřejmě nerozumněli a přesto jsme reagovali křikem, potleskem či panikou. Ale řeknu vám, to muselo být prostě jiné, když bylo hlediště osvíceno petrolejovými lampami. To byl aspoň těžký vzduch!

A jak měsíc pokračoval, děly se další věci. Jela jsem na víkend za boyfriendem, taky za haily do Prahy, kde jsme mimo Hetalia pikniku navštívily skvělou restauraci/mléčný bar James Dean (viz hailyin blog), kde jsme pily doopravdy fotogenické a stejně skvělé mléčné koktejly.

Taky u nás přespávaly RG, v čajovnách jsem byla hodněkrát, zubařka mi zase vrtala zub a Ivuška odletěla do Vietnamu.

A jelikož vás můj nudný a suchý výčet událostí určitě znudil, tak určitě zíváte. Ale... To byl prozatím můj červen. Milý, spontánní, uvolněný a zábavný. Ale další věci ještě přijdou.

Třeba... Takovýhle program máme s Kačenkou tento čtvrtek!

O mých bláznivých letních cestách třeba příště! Nezůstanu u jedné země. Ani u dvou... A nebude to jen Evropa. Tak, vlastně jsem vám řekla skoro všechno. Jdu zase balit kufry, cestování v létě není nikdy dost.

A to už jsem pár lístků letos projela! =) tak třeba se někde na cestách potkáme, zajíci!

Temi

Billy Joel - Uptown Girl

10. června 2013 v 13:01 | Temi |  Hudba
I just decided this summer is going to be awesome! :))