Duben 2013

케이윌(K.will) - Love Blossom 러브블러썸 MV

25. dubna 2013 v 13:55 | Temi |  Hudba
Vtipný klip, pěkná písnička ;D

Barvy

25. dubna 2013 v 13:46 | Temi |  Zajíc na měsíci (Já, já, já!)
Za oknem tramvaje ubíhá elektrické vedení a svět je barevný. V mém kelímku s bublinkovým čajem už zbyly jen barevné perličky. A tak je po jedné jím růžovým brčkem. Kluk naproti mě na to nevěřícně zírá, ale mě se chce jen smát. V uších mám korejský pop a bublinky dělají: pop, pop, pop!

I když mě čeká jen a jen práce, obloha je dnes modrá a slunce svítí. Za školní zdí stojí dvě velké sakury. Je celkem zvláštní, že jsem si jich nikdy předtím nevšimla! Můj drahý mi dnes do vlasů vysypal celou hrst jejich lístků...

Bude jen líp! ☆ ☆ ☆

Temi

Billy J.Kramer and the Dakotas - I'll keep you satisfied

12. dubna 2013 v 23:03 | Temi |  Hudba
Máte bod, jestli uhádnete, kdo to složil :D

Látky, pláč nad králíky, neexistující jaro a trochu té lásky

7. dubna 2013 v 19:39 | Temi |  Zajíc na měsíci (Já, já, já!)
Je tu další z těch večerů se šedou oblohou. Venku je neexistující jaro a neexistující kvetoucí stromy jsou jako přízraky proti obloze. V dáli svítí pár oranžových světel a mraky se líně sunou při soumraku. A já tu sedím, palcem líně pohupuji do rytmu nějaké rockové skladby a koušu si rty.

Není to tak dávno, co jsem našla na internetech tak dokonalé lolita šaty, že se moje módní senzory znovu pro lolitu nadchly. Bohužel, šlo o šaty z indie značky, které byly šité jen v jedné várce a já je objevila asi měsíc po objednání. Takže pozdě. Značku jsem ale začala sledovat a hle, včera tam vyskočilo, že poslední dvoje šaty s potiskem králíčků a klíčů jsou k mání! Okamžitě jsem psala zprávu, že mám zájem, ale vypadá to, že jsem stejně přišla pozdě. No, to je život. Jistotu budu mít asi až tak zítra, ale... Budu se muset smířit s tím, že neutratím ty hříšné peníze.

A tak jsem se rozhodla, že si stejně musím pořídit králíčí lolita šaty. A jelikož je taková látka nesehnatelná, musím si ji navrhnout sama... Dokonce jsem narazila na stránky, které vám ne zas tak draze udělají vlastní látky... Jen udělat návrh. No, léto bude dlouhé... Už aby tu bylo!

Slečna Temi a její malichernosti... Ach jo, kdybych tak se stejným nadšením psala projekty do školy. Ale ne, to bych nebyla já.


A dále je tu nový a zcela nezvyklý pocit, že na mě někomu doopravdy záleží. Kvůli neexistujícímu jaru je sic epark pod hvězdárnou smutný, ale je hned veselejší, když tam jste s někým speciálním.