Říjen 2011

Šatoholic

30. října 2011 v 19:22 | Temi |  Náhodné
Už je to tu zase... Tyto šaty nade mnou vyhrály :D Ale tak, koukejte, jak moc jsou nádherné!! Evokují léto a nějaký rockový festival, jen k nim sehnat tu drsnou koženou bundu@

A to včera jsem si koupila dvě sukně... Ale ty jsem chtěla už delší dobou, zatímco tyto šaty byly impuls@

Doris Day - Singin' in the Rain

30. října 2011 v 17:46 | Temi |  Hudba
Je mi trochu úzko, tak zavřu oči a zkusím na to pro teď zapomenout...

Někdy se vám točí hlava, protože je toho moc, já sebou dneska málem sekla.

29. října 2011 v 21:12 | Temi |  Zajíc na měsíci (Já, já, já!)
I remember losing hope
I remember closing eyes
and the day when it stopped
I shall never roll a dice

Někdy se vám točí hlava, protože je toho moc, já sebou dneska málem sekla. Někdy máte pocit, že sedíte na místě a stěny se hýbou. Sedíte ve tmě a vidíte obrazy a fotky posunovat se před vašimi zraky. Vidíte je, přestože k nim sedíte zády. A na váš obličej dopadají pruhy světla z ulice.

Jednou je noc a vy ležíte v posteli v neznámém domě... A nejste si jisti, zda tu chcete být. Znáte ty smíšené pocity? Ležíte si tak v polospánku a pak začne píseň hrát. Slyšíte jak se mísí s hlasy lidí, co jsou ještě vzhůru, a vy ležíte.
"When I find myself in times of trouble, mother Mary comes to me..."
A celou dobu posloucháte všechny ty vám tolik známé písně Beatles. Vážně, já včera nemohla usnout, musela jsem je poslouchat, hráli nejmíň třicet písniček. Většinu jsem poznala po dvou sekundách a zpívala si. Měla jsem chuť vstát a jít se ještě bavit, ale na druhou stranu sjem byla příliš unavená. A pak mě někde na druhé straně hlavy hlodalo svědomí... Neustále se mi promítaly děsivé scénáře, ve kterých vystupovaly asemblery, ukazatele a diskrétní matematika.
Ale nakonec všechny písničky Beatles dohrály (a to bylo už podruhé, protože když poprvé dohrály, ozval se hlas, který řekl: A ještě!!)... a já skoro zase usnula... Jenže nakonec mě zase někdo probudil nějakým nadšeným výkřikem a tak jsem nakonec vstala. Nakonec nejsou tři hodiny ráno ideální čas pro vstávání?
Tak jsem se měla včera. Ale jedno je jisté, mí přátelé stále hudební vkus mají.


The Beatles - Revolution 1

29. října 2011 v 19:49 | Temi |  Hudba

Někdy padne tma.

27. října 2011 v 20:39 | Temi |  Zajíc na měsíci (Já, já, já!)
A zatmí vám všechny smysly. Jsou dny, kdy je špatně, dny, kdy je hůř a dny, kdy je svět snesitelný... Třeba dneska je svět snesitelný. Moje škola má přece jen jednu výhodu - když jste holka. Není blbé se ptát a ptát a pořád ptát kluků =)

Ač mě hlava bolí a nejradši bych šla spát, pustím si Glenna Millera a Beatles... A bude dobře.

I když bych opět ráda viděla pana úžasného... Ale v pondělí je to jistota n_n He is the John I found for myself and he is VERY John like... And since I love John the most I'm more than happy... I want to talk to him again.


I'm such a fool. And you know me... and every boy at school is nice. Yes they are, when a girl smiles, yes they are. But I'm looking for only one boy, one certain boy I want to see. How sweet is he... (bla bla~ *goes on and on talking about Mr. F.*)

Blue moon - Glenn Miller

26. října 2011 v 23:24 | Temi |  Hudba
I really need somebody to care for...

Jimi Hendrix - Spanish Castle Magic (HD 1080p)

26. října 2011 v 21:27 | Temi |  Hudba
♥♥♥ I LOVE YOU JIMI... ;_;

Vyhoření za deště

26. října 2011 v 21:03 | Temi |  Zajíc na měsíci (Já, já, já!)
Nevím, na co mám talent... Nevím, co chci dělat. Nevím, jestli to, co teď dělám, má smysl. Spíš ne. Protože si nedokážu představit budoucnost. Nevidím se jako programátor sedící za počítačem, prostě ne. Moc bych chtěla, ale nedokážu to.

Dneska jsem přemýšlela o tom, že umřít by vlastně bylo TAK vysvobuzující... Ne, že bych to udělala. Ale... víte, nikoho bych nezklamala- ani sama sebe ne.

Když jsem byla na střední, myslela jsem si, že je něco těžké, něco lehké, prostě jsem se občas učila, spíš neučila, a nějak jsem proplula i když občas padla špatná známka. Směřovala jsem k Vysoké jako k samozřejmosti. A teď nevím. Nejsem si jistá, proč vlastně studuju tu školu. Je krásná, je skvělá, je elitní, o tom není pochyb... Ale já asi krásná, skvělá a elitní nejsem.

Ty řeči o tom, že to prostě zvládnu, protože to zvládnu, protože bojuju a jsem "šikovná"... Ne. Tahle škola byl jako skok do propasti. Ačkoliv se od začátku roku snažím, zjišťuju, že jsou tu věci, proti kterým nemůžete bojovat. A v mém případě tu ani není nikdo, kdo by mě podržel.

Jela jsem v tramvaji a venku pršelo, sedl si ke mě jakýsi starý pán a začal na mě mluvit, ať se usměju, pak začal vykládat o filosofii a literatuře a po chvíli vystoupil. V té chvíli jsem byla odhodlaná se učit jako nikdy. A učila jsem se... A nemám dojem, že by se změnilo něco za těch 6 hodin. Můj projekt, ač funkční, je celý špatně... nemám sílu pokračovat a ani už rozumět- čemukoliv.

Jsem naprosto sama a nemám proč existovat. Samozřejmě, jsou tu mí přátelé, známí, věci, co mám ráda ...ale nevidím žádnou budoucnost. Vůbec žádnou.

Crap, I really need a boyfriend.

Tanaki Alison - Reach Higher

24. října 2011 v 22:12 | Temi |  Hudba
♥♥♥~ *_*