Leden 2011


Už nikdy! Nebo se vyřadím z provozu (...)

30. ledna 2011 v 9:36 | Temi |  Zajíc na měsíci (Já, já, já!)
Asi jsem se sekla o pár dekád, protože trpím enormní Beatlemánií- jeden by řekl, že mě to za pár dní omrzí, ale zatím se to jen a pouze stupňuje! Tak mi prostím řekněte- proč sakra proč jsem se včera dívala na videa o tom, jak se rozpadli a jak byl Lennon zastřelen?! ...aby se mi o tom pak zdálo a probudila se už v osm ráno?

Já nevím, jak se to stalo... Ještě před týdnem jsem byla závislá na Hetalii, ale tak normálně. A nechápejte to špatně, Hetalii mám ráda stále... ALe prostě má kamarádka začala postovat obrázky z Beatles a bylo to fajn, protože jejich písničky jsem měla ráda vždycky- jen jsem si nikdy nebyla moc schopna zapamatovat členy kapely a byly to pro mě "ti fousatí pánové, co tak skvěle hrají".

Ale OHMYGOD. Ta stejná kamarádka mi jen o pár dní později na mé prosby půjčila dvd s jejich starými filmy Help! a Hard Days Night. Ty jsem ke dnešku viděla asi třikrát a víckrát ne jen proto, že nebyl čas. Projevuju se jako obyčejný maniak- pořád o nich mluvím, poslouchám pořád dokola jejich písničky (a to hlavně z dvou desek, protože mám konečně gramofon~ yay!). A pak jsme s kamarádkou vymyslely je kreslit "s náma" :D Většinou nemám ráda obrázky typu Někdoslavný-nebo-nereálný/fanoušek. ALE TOHLE NEJDE. Vzhledem k tomu, že jich žije jen půlka a už dávno to nejsou bišíci, tak je to v pořádku... ne? (XDXDXD)
lucy
(Lucy) Temi in the sky with diamonds! n_n od Arisu n_n


Tak a to je asi tak plné vysvětlení mého momentálního rozpoložení, no dobře, úplně všechno tu není, ale to bych musela popsat asi pět stran a to se mi nechce/není to kvůli tomu, že by to někdo nečetl- prootože to stejně nikdo nedočte až sem/!!!

Crying

29. ledna 2011 v 23:49 | Temi |  Náhodné
It's too easy to cry
when you are not hurt
really who could say that?
Is there something I am missing?
As I slowly shed my tears
they leave wet traces across
my face.
But I'm just fine-
It's just really easy co cry,
when I'm not hurt at all.
But why does it feel
so strange
at the same time?
Does this mean that crying
for no reason at all
is fine?
Nothing's gonna change
million planets explode
every day.
It's just easy to cry,
when you can't explain why.

The Beatles - Back In The USSR

29. ledna 2011 v 19:46 | Temi |  Hudba
Tak tuhle písničku prostě miluju~ :D

...sad

29. ledna 2011 v 17:31 | Temi |  Zajíc na měsíci (Já, já, já!)
I need to fall in love else I'm going to cry over strange things forever. And for the very strange reasons I often feel really really sad.

(Není to můj život, proč jsem smutná, je to dost divný- jak můžu brečet kvůli něčemu, co se mnou vlastně ani nesouvisí?)

Bílá noc, šedý den

26. ledna 2011 v 18:01 | Temi |  Zajíc na měsíci (Já, já, já!)
Cítím se provinile, že jdu zase psát o počasí... Ale je to jeden z hlavních faktorů, co mě plně ovládá. Takže musím- přeskakovat louže a brodit se- ne sněhem, ale blátem. A přitom včera padaly obrovské sněhové vločky a kompletně mě zmáčely účes. Sníh je krásný, ale koncem ledna mi leze na nervy. Někde se ozývala klavírní hudba, z větve za oknem třídy kapaly kapky roztátého sněhu. Je zajímavé, jakých detailů si všímáte, když si ve škole krátíte čas. Dneska ještě pomalejší den, než kdy předtím-

Proč?

Znáte to, když se pro něco nadchnete- myslím doopravdy DOOPRAVDY nadchnete- a nepustí vás to. Pociťujete abstinenční pocity a chcete o tom každému vykládat. Dneska jsem se celý den chtěla pořád kouknout na jedno video z youtube (a to jsem ho viděla včera večer 5x a ráno před odchodem do školy ještě 2x... A pak se mi divíte, že dobíhám tramvaj v 7:49). Jenže u tohoto videa- aspoň v mém případě nestačí ani vidět ho 100x... 200x... (...)

Nejsem já blázen? Výjev z videa mám plné sešity (jen za dnešek)... A co bude zítra? Jdu si to pustit ještě znova:D

(O co jde? Nic, co by vás u mě překvapilo- teda Hetalie to není... Momentálně mám největší závislost na beatles... A jde o jejich vystoupení k 400. výročí narození Shakespeara... Hrají scénku ze Snu noci svatojánské.)

Nutkání

24. ledna 2011 v 16:29 | Temi |  Zajíc na měsíci (Já, já, já!)
Život vám přináší nutkání mnohého charakteru... Některé si umíte vysvětlit a některé ne. Třeba zrovna dnes jsem jela v šalině a přede mnou seděl kluk- nedalo by říct, že byl bish největšího charakteru, ale na druhou stranu- nic hrozného. A on, měl takové čistě umyté vlasy... Takové puffy a já měla neuvěřitelné nutkání mu je pohladit a rozcuchat... Jak by se asi tvářil?:D A zatímco jsem nad tím asi tři zastávky uvažovala, vystoupil, a já si ani nevšimla.

Momentálně mám nutkání koukat na filmy a asi mě v tom už nic nezabrání.
beatles

Beatles - Ticket To Ride (1965) from "HELP!"

23. ledna 2011 v 23:42 | Temi |  Hudba
Kapela, kterou poslouchám skoro doslova od narození (protože rodiče jsou taky fandové) a stále STÁLE ji dokážu neskutečně milovat:D A teď mám zrovna období obsese největší... Řekněme, že jsem s nima viděla ty jejich dva hrané filmy... Ti byli tak sladcí! (Tenhle klip je z toho druhého) n_n

Jaro

17. ledna 2011 v 21:40 | Temi |  Náhodné
Nezměnil se snad svět
za ty stovky let,
mají lidi k sobě blíž-
nebo je to naopak, spíš?
Zda-li s jarem taje sníh
a vítr dotkne se
uší králičích?
Otevři oči- však už víš,
kolik lístků letí na jih
letí k nebi, výš...

Vienna Teng - Antebellum

17. ledna 2011 v 21:31 | Temi |  Hudba
Nemůžu psát, tak aspoň něco, co poslouchám...