Říjen 2010

Kde je efektivita práce?

29. října 2010 v 22:24 | Temi |  Zajíc na měsíci (Já, já, já!)
>/////<
...dneska jsem stáhla asi 15 doujinů:D To je závislost! Ale Spamano a UsUk jsou tak dokonalé páry!
A kdo se pak diví, že efektivita práce jde do mínusu?

Zítra je dnes a včera je zítra

27. října 2010 v 8:41 | Temi |  Zajíc na měsíci (Já, já, já!)
Včera jsem běžela podél ulice, abych stihla tramvaj. Ta ulice byla dlouhá. A byla ve stínu, takže jsem si nejdřív musela myslet, že je pod mrakem. Ale stačilo otočit hlavu a uviděla jsem stromy na svahu a jejich koruny byly osvětleny sluncem. Jako dnes, dneska opět svítí, tak doufám, že bude krásný podzimní den. Na šero a mlhu fakt nemám.

Viděla jsem skupinu holek a seděla o sedadlo za nimi, takže jsem vyslechla jejich rozhovory. Některým mohlo být tak 9? Achjo, jsem tak stará? Ten rozhovor nebyl ničím zajímavý, ale přesto jsem neměla nic jiného na práci a při pohledu z okna jedoucí tramvaje jsem je prostě slyšela.
"Jé, ty máš hladký nos!"
"Nemám."
"Ale jo, máš! ..., že má hladký nos?!"
"Ukaž?"
"Nechte toho!"
(...)
"Dneska jsme v češtině hráli Aktivity!"

(Já chci taky hrát Aktivity >.< Ae se mnou už je nikdo hrát nechce pffft! Ale zítra si snad zahraju jiné stolní hry...)

Tak, jdu si nechat dát zase ten nejvíc tmavě hnědý přeliv, o kterém všichni tvrdí, že jsem černovlasá... A zbytek dne? Nesmím tu jen ležet a tělat takové činnosti, jaké dělám prvě teď. Sakra.

Hetalia den

25. října 2010 v 23:33 | Temi |  Zajíc na měsíci (Já, já, já!)
Včerejší Hetalia den by šel více-méně shrnout takhle:

【Nico Nico Chorus】 Deep-Sea Girl 【8 People's Chorus +1】

25. října 2010 v 16:51 | Temi |  Hudba
Písnička od Miku přezpívaná 8 lidmi. Já ani nevím, jaktože se mi líbí...

It all turned black

25. října 2010 v 9:11 | Temi |  Náhodné
Finally it seems like life isn't only white
when all the golden leaves turned black
I stopped walking on the clouds
grey sky all around
My life's came to a turning point
everything that is left to do is
hope hope hope hope hope...

Mluv potichu, můj drahý...

21. října 2010 v 18:19 | Temi |  Zajíc na měsíci (Já, já, já!)
Dneska nebyl hezký podzimní den. Žluté listí se v hromadách válí po celých délkách ulic, ta samá slečna mi už třetí ráno nabízí předvolební letáky, nebe je pořád stejně šedé- s hradbou mraků kupících se a pomalu plujících na nějakou světovou stranu.
Všechno je hektické a já pořád spěchám a spěchám... Před školou v parku nám sedí velké černé vrány, ve škole je zima a čas ubíhá pomaleji než kde jinde. Moje sešity jsou pokreslené obrázky a hlava je prázdná. Celou angličtinu jsem hleděla z okna. Žlutý strom dokonale kontrastoval s modrou oblohou a bílým mrakem, ale když jsem šla ze školy, obloha zešedla.
Přijde zase zimní čas, to je ten pravý čas. Víte, že v Japonsku vůbec letní čas nemají?
Tak a druhého listopadu už máme stužkovací večírek. To je tak blízko... Vlastně, posledních sedm a něco let na naší škole mi nějak splynulo... Už je konec?
A název článku? Písnička. \teda já ten název přeložila, ale je hezký i v originále.../

Hlad

17. října 2010 v 21:42 | Temi |  Moje fanfikce
Fanfikce na Hetalii:3~

Antonio x Romano! Pozor, kluk x kluk=D Ehm, je to vlastně pro Haily, protože mě k tomu včera večer insirovala=D A pak si to přečeta a nahlásila závady, yaaay! Děkuju n___n

***


Nechuť

17. října 2010 v 9:37 | Temi |  Zajíc na měsíci (Já, já, já!)
Už je to tady, recenze na vějíř, která mě opět rozseká na kousíčky. A pak mám nechuť kreslit. Proč přišla právě teď, když spěchám s dokončením tolika obrázků, je mi záhadou. Jsem ta, co to minule měla "PŘÍŠERNÝ"- napsáno velkým a tučným písmem na mém čele. Letos jsem pro změnu ta, co vše obkresluje z předlohy =,= Nepopírám, že jsem někde hledala pomoc při umístění končetin na devu. Ale neobkreslila jsem celý obrázek u_u. Já se na to vykašlu, já prostě nebudu kreslit. Nejlepší je, že kousky, které se mi vůbec nelíbí označují jako "s lehkým a příjemným humorem". Vítej, art bloku!

¿Quiero comer tomates~?

15. října 2010 v 16:31 | Temi |  Náhodné
¿Quiero comer tomates~? ¿Sí~? =D

¿Cómo?

¿Qué te pasa, Romano? ¡¿No quiero comer tomates?!

¡Callate, Inglaterra!

(A něco španělsky už i řeknu!:D)

Good morning nightstar

14. října 2010 v 23:42 | Temi |  Zajíc na měsíci (Já, já, já!)
Když jsem šla ráno do školy, tráva byla trochu zmrzlá, takové ty bíle obalené listy, co vám říkají, že zima už je za dveřmi... O volné hodinu jsem jela domů zařídit nějaké věci a najednou mi přišlo, že je jaro. Bylo najednou tak hezky! Ve městě taky dneska někdo hrál na flétnu, znáte ten pocit, když slyšíte v ulicích hudbu? Je to krásné. Když jsem jela s mámou autem domů, byla skoro tma a přesto to bylo něčím zvláštní. Obloha byla žlutá a modrá, bez mraků a hvězd. Vypadalo to skoro jako konec večera uprostřed léta. Tak co je vlastně za období? Podzim.

Bez hudby nemůžu spát, nemůžu bez ní kreslit ani psát, když si ráno nepustím hudbu, mám špatnou náladu. Bez hudby se nemůžu soustředit, bez hudby je život neúplný. Hudba je droga. Hudba je svět. Už toho nechám, jen si jdu pro iPod a můžu jít spát... Na noc je nejlepší jazz... Mmmm...